tianDe denní menštruační vložky Energie bylin 20 ks

Kód: 2556
Neohodnoceno
202 Kč –27 %
tianDe denní menštruační vložky Energie bylin 20 ks
202 Kč –27 % 148 Kč
Do 7 dnů
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Postarejte se o zdraví ve vaší intimní oblasti. Bylinné denní menstruační vložky obsahují výtažky z bylin podle receptur z tradiční čínské medicíny, které fungují jako prevence i podpora při léčbě gynekologických problémů. Napomáhají k potlačení projevů zánětlivých procesů jako jsou například kandidózy, normalizují hormonální systém a celkově zlepšují kvalitu života. Zatímco základní vrstva se skládá ze stoprocentní prodyšné bavlny, druhá vrstva obsahuje fyto-membránu, která je vyrobena speciální technologií. Díky tomu obsahuje vysokou koncentraci aktivních složek a zároveň je maximálně savá, prodyšná a skvěle odvádí tekutinu do hloubky. Doporučena je tříměsíční kůra používání.

Zkušenosti z čínské medicíny

Tato série menstruačních vložek byla vyrobena podle zkušeností tradiční čínské medicíny. Vysoká koncentrace aktivních složek obsažených bylin pomáhá zlepšovat kvalitu života.
Zkušenosti z čínské medicíny

Podpůrná léčba

Bylinky obsažené uvnitř slouží jako podpůrná léčba i prevence gynekologických problémů. Pomáhá mírnit zánětlivé procesy včetně kandidóz i normalizovat hormonální systém.
Podpůrná léčba

Přírodní složení

Základní vrstva je vyrobena ze 100% prodyšné bavlny. Druhá, aktivní vrstva je vyrobena z unikátní membrány s fytoncidy a esenciálními oleji, které pronikají hluboko do sliznice pohlavních orgánů. Obsahuje výtažky z mnoha bylin, např. kurkumy, devětsilu, máty, puškvorce obecného a mnoha dalších. Díky jejich vysoké koncentraci je zaručena vysoká účinnost a zároveň tato vrstva zajišťuje dobrou savost a prodyšnost.
 
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Dámská kosmetika
Hmotnost: 0.005 kg
Položka byla vyprodána…