Sudocrem MULTI-EXPERT 400 g

Kód: 3078
Neohodnoceno
299 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Zdravotnický krém slouží jako prevence i podpora léčby pro případ plenkové dermatitidy, dermatitidy při inkontinenci u dospělých nebo odřenin a podrážděné pokožky. Pomůže pokožku chránit i v okolí poranění. Plenkové opruzeniny často vznikají v oblasti opakovaného otírání plenky o kůži a mohou být také průvodním symptomem průjmů. Někteří jedinci ale mají pokožku zvláště citlivou a opruzeniny tak vznikají i při častém čištění oblasti pod plenkou. Dochází pak k bolestivým otokům a v horším případě i puchýřkům, hrudkám nebo hnisavým pupínkům.

Univerzální použití

Zdravotnický krém pomůže v případě plenkové dermatitidy, ale poradí si také s dermatitidou při inkontinenci u dospělých nebo odřeninami a podrážděnou pokožkou.
Univerzální použití

Dvojí účinek

Přípravek kombinuje dvojí účinek. Dokáže zklidnit podráždění a přitom zároveň chrání citlivou pokožku. Pomáhá přitom chránit i oblast v okolí poranění.
Dvojí účinek

Zaostřeno na plenkovou dermatitidu

Plenková dermatitida postihne téměř polovinu miminek ve věku mezi devátým a dvanáctým měsícem. Může se projevovat bolestivým otokem a v horším případě i puchýřky, hrudkami a hnisavými pupínky. Proto je důležité, že krém kombinuje preventivní účinky s aktivní podporou léčby.
Zaostřeno na plenkovou dermatitidu

Vyladěné složení

Hlavní složkou přípravku je oxid zinečnatý. Ten působí spolu s benzylalkoholem proti plísním a bakteriím a vytváří ochrannou bariéru před dráždivými účinky. Zároveň pohlcuje přebytečnou vlhkost. Lanolin pak pokožku zklidní a vrací jí její vláčnost. Benzylbenzoát a benzylcinamát pomáhají urychlit hojení.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská kosmetika
Hmotnost: 0.4 kg