KENDAMIL 2 BIO 800 g

Kód: 589
Akce
Neohodnoceno
Značka: Kendamil
564 Kč –12 %
KENDAMIL 2 BIO DHA+ Organické pokračovací kojenecké mléko od 6 12 měsíců 800 g
564 Kč –12 % 499 Kč
Do 7 dnů
Položka byla vyprodána…

KENDAMIL 2 BIO DHA+ Organické pokračovací kojenecké mléko od 6 - 12 měsíců 800 g

Pokračovací mléčná kojenecká výživa v prášku. Vhodné pro výživu kojenců od ukončeného 6. měsíce do 12 měsíců.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KENDAMIL 2 BIO DHA+ Organické pokračovací kojenecké mléko od 6 - 12 měsíců 800 g

Kendamil 100% BIO/ORGANIC pokračovací mléko 2 (800 g) je superprémiové plnotučné mléko z oblasti panenské přírody anglického národního parku Lake District. Jedná se o jediné organické mléko produkované ve Velké Británii. Je vhodnou variantou při přechodu z mateřského mléka nebo při kombinaci s kojením.

Výhody výrobku

 • 100% BIO/ORGANIC.
 • Z BIO/ORGANIC plnotučného mléka.
 • Bez palmového oleje, rybího tuku a GMO.
 • Přirozená vůně mléka a lahodná chuť.
 • Neobsahuje prebiotika.
 • Biotin, také známý jako vitamin H přispívá k normální činnosti nervové soustavy.
 • Všechny organické farmy musí splňovat nejpřísnější nařízení organizace Red Tractor, která dohlíží na chov zěmědělských zvířat a pěstování surovin.
 • Vitamín C, D přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Vitmín B12 přispívá k normální činnosti nervového systému a podílí se na procesu dělení buněk.
 • Všechny krávy produkující mléko jsou chovány formou grass feeding (pasoucích se na loukách).

Doporučená aplikace

 • 1. Umyjte si ruce, sterilizujte veškeré pomůcky a lahvičku dle pokynů výrobce.
 • 2. Převařte čerstvou vodu a nechte vychladnout po dobu nejdéle 10 minut, než přidáte prášek. Nepoužívejte uměle změkčenou nebo opakovaně převařovanou vodu. Nalijte požadované množství vody (dle návodu pro přípravu viz níže) do sterilizované láhve. Ideální teplota je více než 37 °C (v příliš chladné vodě se mléko může hůře rozpouštět).
 • 3. Pomocí odměrky, která je součástí balení, přidejte daný počet zarovnaných odměrek do láhve s vodou.
 • 4. Uzavřete láhev a dobře protřepejte, aby se prášek rozpustil.
 • 5. Ochlaďte na teplotu přirozenou k pití. Vždy před podáváním nejdříve zkontrolujte teplotu tekutiny na vašem zápěstí (doporučená teplota je 37 ° C).

Složení výrobku

Organické plnotučné mléko, organické odstředěné mléko, organická laktóza (z mléka), organický demineralizovaný protein mléčné syrovátky v prášku, organické rostlinné oleje (slunečnicový, kokosový, řepkový), citrát vápenatý, chlorid hořečnatý, vitamín C, chlorid draselný, citrát sodný, hydroxid draselný, pyrofosfát železitý, síran zinečnatý, vitamín E, niacin, kys. pantothenová, síran měďnatý, vitamín A, thiamin, vitamín B6, kyselina listová, síran manganatý, seleničitan sodný, riboflavin (vitamín B2), vitamín K, vitamín D, biotin, vitamín B12.

Dávkování

(6–12 měsíců) 1 odměrka na 30 ml vody (1 odměrka = 4,6 g). Toto doporučeného dávkování slouží pouze jako pomůcka. Každé dítě je jiné a může vyžadovat menší nebo větší dávky, než je uvedeno níže. V případě potřeby konzultace se obraťte na svého nutričního specialistu/pediatra. Od 6 měsíce vaše dítě bude potřebovat okolo 600 ml tohoto mléka na den.

Důležité upozornění

Kojení je nejpřirozenějším způsobem výživy kojenců a poskytuje Vám oběma mnoho výhod. Je důležité, aby po dobu, kdy budete kojit, byla Vaše strava zdravá, pestrá a vyvážená. Pokud se rozhodnete přestat kojit nebo začít děťátko dokrmovat kojeneckým mlékem, může to snížit Vaši schopnost kojit a později změnit toto rozhodnutí může být nevratné. Před začátkem použití kojenecké mléčné výživy Vám doporučujeme v této souvislosti přemýšlet také o sociálním a finančním dopadu Vašeho rozhodnutí.

Potravina by měla tvořit pouze část smíšené stravy a nemá se používat jako náhrada mateřského mléka během prvních šestí měsíců života kojence. Rozhodnutí o zahájení podávání příkrmů, včetně jakékoliv výjimky z pravidla věku šesti měsíců by mělo být přijímáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě, v závislosti na individuálním růstu a vývojových potřebách konkrétního kojence. Skladujte na chladném a suchém místě mezi 5°-20°C. Baleno v ochranné atmosféře. Minimální trvanlivost viz. dno plechovky. Spotřebujte do 4 týdnů po otevření.

 • Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat návod na přípravu, dávkování a skladování výrobku doporučené výrobcem.
 • Potravina pro zvláštní výživu.
 • Potravina je vhodná pouze pro výživu kojenců starších šesti měsíců.

Balení obsahuje 800 g.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecká výživa
Hmotnost: 0.8 kg
Položka byla vyprodána…