Kendamil 3 900 g

Kód: 541
Novinka
Značka: Kendamil
399 Kč –13 %
kendamil 3 batoleci mleko
399 Kč –13 % 349 Kč
Skladem

Batolecí mléko vyráběné ve Velké Británii, které je vhodné pro děti od ukončeného 12. měsíce do 36. měsíce věku. Obsahuje poctivé plnotučné mléko pocházející z místních farem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kendamil 3 900 g

 

Popis produktu

Hledáte-li batolecí mléko vhodné pro postupné ukončení kojení či pro děti již odstavené, je třeba vybrat batolecí výživu obsahující všechny potřebné živiny. Proto je tu Kendamil z plnotučného kravského mléka vyráběný ve Velké Británii, jehož receptura je zdokonalována více než 50 let. Kendamil 3 je vhodný pro malé děti starší 12 měsíců.

To nejlepší z přírody

Receptura mléka Kendamil je mateřskému mléku podobná především díky obsahu kvalitního plnotučného mléka, které má v sobě oproti konkurenčním výrobkům méně rostlinných olejů a přísad. Je tedy skvělou volbou při postupném i úplném ukončení kojení. Tím, že mléko není odtučněné, je vhodné i pro děti s citlivějším trávením.
To nejlepší z přírody
 
Dětem chutná

Dětem chutná

Plnotučné mléko má, na rozdíl od mlék odstředěných, i další výhodu. Má plnější a sladší chuť, kterou si děti oblíbí. Dalším benefitem je i jemnější textura, díky níž se mléko snadno rozpouští.
 

Prémiové složení

Mléko Kendamil neobsahuje palmový olej a nenajdete v něm ani přidaný rybí tuk, sóju či geneticky modifikované suroviny. Za to je plné vitamínů, minerálů, obsahuje prebiotika i esenciální mastné kyseliny omega 3 a 6.
Prémiové složení

Doplňkové parametry

Kategorie: Dětská výživa
Hmotnost: 0.9 kg