KENDAMIL jemná rýžová 100 g

Kód: 565
Novinka
Neohodnoceno
Značka: Kendamil
79 Kč –5 %
KENDAMIL Jemná dětská rýžová kaše 100 g
79 Kč –5 % 75 Kč
Skladem

KENDAMIL Jemná dětská rýžová kaše 100 g

Velmi chutná, dětská rýžová kaše je vhodná pro děti od 4 měsíců věku. Kaše jemné textury, obohacená o vitamíny a minerály je tak ideální pří částečném nebo úplném ukončení kojení.

Detailní informace

Detailní popis produktu

KENDAMIL jemná rýžová 100 g

 

Proč si vybrat Kendamil jemnou rýžovou kaši?

 • Neobsahuje umělá barviva ani konzervační látky, jako veškerá kojenecká a dětská výživa dle zákona
 • Vyznačuje se velmi jemnou texturou
 • Neobsahuje lepek ani palmový olej
 • Neobsahuje vejce
 • Neobsahuje geneticky modifikované suroviny
 • Je ideální při časném ukončení kojení
 • Je vhodná i pro vegetariány

Návod na přípravu:

 • 1. krok: Smíchejte 4 čajové lžičky předem připraveného teplého mléka, které pro dítě běžně používáte, na 1 lžíci rýžové kaše a dobře promíchejte. 2. Krok: Před podáváním zkontrolujte teplotu kaše. Pozn.: Nedojedenou kaši znovu nepodávejte. Kaši neohřívejte v mikrovlnné troubě.
 • Složení: Rýžová mouka, uhličitan vápenatý, vitamín C, niacin, síran zinečnatý, vitamín E, železo, riboflavin (B2), vitamín B6, thiamin (B1), vitamín A, kyselina listová, vitamín D, vitamín B12. Může obsahovat mléko. Alergeny: jsou vyznačeny ve složení tučně. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Nutriční hodnoty

Toto balení obsahuje 20 kompletních porcí. 1 porce = cca 5 g.* Obsah soli je daný obsahem sodíku v surovinách.

Upozornění: Potravina pro zvláštní výživu – potravina pro obilnou výživu určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě.  

Výživové údaje

Jednotka

Ve 100 g

Na 1 porci*

Energetická hodnota   kJ kcal 1629 384 192 46

Bílkoviny g 8,1 0,9

Sacharidy g 86 7,2 z toho cukry g stopy 2,8

Tuk g 0,7 1,4 z toho nasycené tuky g stopy 0,6

Vláknina g 1,5 0,2

Sůl g stopy stopy

Sodík g stopy stopy

Vitamín A µg 450 45

Vitamín D µg 11 1,0

Vitamín E mg 6,0 0,7

Vitamín C mg 30 5

Thiamin mg 0,6 0,06

Riboflavin mg 1,0 0,09

Niacin (Vitamin B3) mg 10 0,7

Vitamín B6 mg 0,8 0,1

Kyselina listová µg 111 10

Vitamín B12 µg 0,8 0,1

Vápník mg 470 44  

 • Skladování: Skladujte na suchém a chladném místě bez zápachů. Baleno v ochranné atmosféře. Spotřebujte do 6 týdnů od otevření.
 • Vyrobeno ve Velké Británii, KENDAL NUTRICARE Ltd., Mint Bridge Rd, Kendal LA9 6NL, Velká Británie. Distributor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Česká republika, info@healthfactory.cz

Datum expirace viz dno obalu – den/měsíc/rok          Proč zvolit kaše Kendamil?      

Není nic hezčího něž pozorovat vaše děťátko, jaké dělá pokroky od kojení až po pevnější stravu. Je to velmi vzrušující cesta, na která vašemu dítěti umožníte poznávat nové chutě.

Kendamil příkrmy jsou nejlepší způsob, jak poskytnout vašemu dítěti vyváženou stravu, tak aby co nejlépe prospívalo. Kendamil kaše jsou vyrobeny z těch nejlepších ingrediencí obohaceny o nezbytné vitamíny a minerální látky pro vývoj a přirozený růst vašeho děťátka. 

Upozornění: Obsah soli je daný obsahem sodíku v surovinách. Potravina pro zvláštní výživu – obilný příkrm pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce věku dítěte. Potravina je součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte a není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem nebo osobou kvalifikovanou v oblasti výživy, farmacie nebo péče o matku a dítě. Pro zdraví dítěte je důležité vždy dodržovat správné dávkování, postup přípravy a skladování dle pokynů výrobce. Již od prvních zoubků věnujte pozornost pravidelné péči o zubní hygienu Vašeho děťátka.  O výrobci: 

Společnost Kendal Nutricare, která produkuje mléko a kaše Kendamil, je rodinou společností zaměstnávající nejlepší odborníky v oblasti kojenecké výživy, kteří mají zkušenosti s výrobou kojenecké výživy více než 50 let. Výroba mlék společností Kendal započala již v roce 1962 a od té doby se těší velké oblibě. Při vývoji těchto kaší tak mohli spoléhat na léty vyzkoušené postupy obohacené o nové metody, které činí kaše Kendamil tak výjimečnými.

Všechna mléka a kaše Kendamil nosí označeni RED TRACTOR. Toto označení je certifikátem, který se uděluje pouze farmářům a výrobcům, kteří dodržují nejpřísnější standardy požadované na kvalitu potravin. Tento certifikát zároveň dokazuje, že všechny složky obsažené ve výrobku byly vyprodukovány a vypěstovány ve Velké Británii což umožňuje přísnou kontrolu všech postupů při výrobě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecká výživa
Hmotnost: 0.2 kg