Sunar ovocná multicereální 225 g

Kód: 2853
Neohodnoceno
Značka: SUNAR
69 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Specifikace Sunar ovocná multicereální 225 g

Popis produktu

  • Bez přidaného cukru
  • Obsahuje naturbalance
  • Výživná a lehce stravitelná
  • Obsahuje mléko
  • Výborná rozpustnost
  • Jednoduchá příprava, stačí přidat vodu
  • OD UKONČENÉHO 8. MĚSÍCE

Mléčné kaše Sunarka přispívají ke správnemu růstu, harmonickému vývoji a celkovému pohodlí dítěte. 

Obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti.

Přirozená chuť

Vynikající chuť mléčných kaší Sunarka je dána jejich složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin.

Vybrané cereálie

Sunarka kaše obsahují vybrané cereálie, které by měly být v dostatečném množství pravidelnou součástí jídelníčku pro spokojené bříško a jeho pohodlí. Navíc jsou kaše díky speciálnímu zpracování cereálií lehce stravitelné.

Přírodní suroviny

Sunarka kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv.**

Vitaminy a minerální látky **

Sunarka kaše obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitamínu D, které jsou důležité pro normální růst a vývin kostí u dětí. ** Podle legislativních požadavků.

Charakteristika

Sunarka ovocná kašička mléčná - Mléčné kaše Sunarka obsahují naturbalance, vyváženou kombinaci zdravé výživy a přirozené mléčné chuti. Vynikající chuť mléčných kaší Sunarka je dána jejich složením s vyváženým obsahem mléka, vyšším podílem ovoce a přirozeným obsahem pečlivě vybraných obilovin. Sunarka kaše obsahují všechny důležité vitaminy a minerální látky včetně vápníku a vitamínu D, které jsou důležité pro normální růst a vývin kostí u dětí. Sunarka kaše jsou vyráběny z vysoce kvalitních a přísně kontrolovaných přírodních obilovin a dalších surovin bez použití konzervačních látek a barviv.  

Sunarka ovocná kašička mléčná s osmi cereáliemi je vhodná pro děti od ukončeného 8. měsíce. Je bez přidaného cukru. Obsahuje naturbalance. Výživná a lehce stravitelná. Obsahuje mléko. Má výbornou rozpustnost. Jednoduchá příprava, stačí přidat vodu.

Balení 225g

Další upozornění

Přípravek Sunarka ovocná kašička mléčná 225g je registrovaný jako doplněk stravy. Nemá schválené léčivé účinky a nejedná se o lék. Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy. Nepřekračujte doporučené dávkování.

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké kaše
Hmotnost: 0.225 kg