MAM 2v1 Odsávačka mateřského mléka elektr.a manuál

Kód: 3072
Neohodnoceno
2 788 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Podrobnosti o produktu M804700 Mateřské mléko je pro dítě to nejlepší. Proto jsme ve společnosti MAM vyvinuli MAM 2v1 Odsávačku pro pohodlné a jednoduché odsávání mateřského mléka. Elektrická odsávačka má chytrý dvoufázový režim a devět úrovní odsávání pro maximální pohodlí, tichý chod. Rukojeť manuální odsávačky má ergonomický tvar a snadno se drží. Kdykoli lze snadno a rychle dle potřeby přeměnit z manuální odsávačky na elektrickou a naopak. Rychlé a účinné použití, snadné čištění.

Pohodlná na doma a praktická na cesty. 94 procent zákazníků doporučuje MAM 2v1 Odsávačku mateřského mléka. 93 procent zákazníků je velmi spokojeno nebo spokojeno s kvalitou MAM 2v1

Odsávačky mateřského mléka (Průzkum trhu s 65 účastníky, Velká Británie, 2018).

Součástí balení je 1x tělo odsávačky, 1x elektrický motorek, 1x rukojeť pro manuální odsávačku, 2x MAM Zásobník na mléko a jídlo, 1x MAM lahev Anti-Colic 130 ml a 1x MAM lahev Anti-Colic 160 ml a 2x těsnící kroužek.

U tohoto produktu poskytujeme doživotní záruku. V případě reklamace z důvodu nefunkčního či požkozeného výrobku, ale také v případě ztracených komponentů, vám zašleme náhradní díly.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kojenecké potřeby
Hmotnost: 1 kg