Bambo Nature vlhčené ubrousky 80 ks

Kód: 1126
Neohodnoceno
Značka: BAMBO EKO
42 Kč
Skladem

Vlhčené ubrousky obzvlášť vhodné pro jemnou dětskou pokožku - obsahují přírodní mandlový olej (snadno vstřebatelný). Ubrousky se skládají ze 100% přírodního materiálu a neobsahují umělá vlákna.

Detailní informace

Detailní popis produktu

VÍCE INFORMACÍ

Certifikáty

Swan Eco Label Dermatologicky testováno Asthma Allergy Denmark

Užití dětských vlhčených ubrousků

Vlhčené ubrousky zvláště vhodné pro jemnou dětskou pokožku. Ideální pro cestování. Jsou napuštěny jemným čistícím mlékem s obsahem mandlového oleje.

Dávkování

Čistící ubrousky jsou k jednorázovému použití. Odebírání jednotlivých ubrousků je praktické a hygienické.

Kontraindikace

Nejsou známy.

Vedlejší příznaky

Nejsou známy.

Složení

Materiály: Aqua, Propylene Glycol, Sodium Citrate, Gluconolactone, Sodium Benzonate, Citric Acid, Ethylthexylglycerin, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil. Upozornění: Pleny/ubrousky nesplachujte do záchodu.

Vlhčené ubrousky Bambo Nature jsou veganské a neobsahují žádné složky živočišného původu, ale pouze přírodní a organické a složky rostlinného původu.

  • Neobsahují parfém ani barvivo

Údaje o firmě

Firma Abena a její dodavatelé surovin byly nezávislé testovány a úspěšně splnily řadu přísných podmínek, pokud jde o dopad na životní prostředí svých výrobků. Abena Bambo Nature je pouze jediná dětská pleny na světe s certifikovanou ekoznačkou, tzv. Nordic Swan ekoznačkou. Bambo Nature je závazkem k ochraně životního prostředí dlouhodobě s úmyslem, že my i budoucí generace budeme moci žít v harmonii s přírodou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kosmetika a drogerie
Hmotnost: 0.5 kg