NUK Dudlík Space, 0-6 m

Kód: 2791/MOD
Neohodnoceno
Značka: NUK
119 Kč –17 %
0 6 kluk
119 Kč –17 % 99 Kč

Zvolte variantu

Detailní informace

Barva: Modrá
Do 7 dnů | 2791/MOD
119 Kč
99 Kč
Barva: Šedá
Do 7 dnů | 2791/ED
119 Kč
99 Kč

Detailní popis produktu

Podrobný popis produktu

NUK dudlík Space silikonový, 0-6 měsíců, 1 ks v balení, pro obzvláště citlivou pokožku miminka.

 • Dudlík je vyroben z vysoce kvalitního plastu a velice jemného, tepelně odolného silikonu.
 • Ortodontický tvar podporující správný vývoj celé ústní dutiny dítěte.
 • Plochá sací část a hladká spodní strana přinášejí dítěti příjemný pocit a podporují tak přirozené sání.
 • Díky užšímu a ploššímu tvaru sací části se snižuje tlak na zuby a čelisti.

   
   • Vylepšený tvar dudlíku NUK – připomíná tvar matčiny bradavky během kojení, díky čemuž perfektně vyhovuje dětské pusince při sání.
   • Extra velké ventilační otvory pro maximální cirkulaci vzduchu, pokožka miminka tak může dýchat - perfektní pro dětskou citlivou pokožku.
   • NUK Air System - umožňuje únik vzduchu ze savičky, aby jej dítě nepolykalo - díky tomuto systému zůstává dudlík měkký a snadno se přizpůsobí dětským ústům.
   • Všechny NUK dudlíky jsou pravidelně testovány a sledovány nezávislými instituty.
   • Odolná, znovupoužitelná cestovní krabička
   • V balení 1 kus.
   • BPA free (v produktu nebyl použit bisfenol A)

   Silikon je bez chuti a zápachu a navíc je velmi odolný vůči teplu. Silikonové dudlíky jsou obzvláště hygienické a snadno se čistí.

   Nový dudlík NUK Space silikonový: pro obzvláště citlivou pokožku miminka

   Naši nejmladší mají od počátku vlastní hlavu, ale také úplně odlišné fyzické vlastnosti. Dětská pokožka je velmi jemná a citlivá. NUK vynalezl nový dudlík NUK Space, aby chránil dětskou pokožku tím nejlepším možným způsobem a poskytl vašim potomkům maximální pohodlí za každé situace. Dudlík zaujme svou zploštělou a úzkou savičkou, která poskytuje dostatečný prostor pro přirozené sací pohyby. Dudlík NUK Space vyhovuje perfektně dětské pusince během sání. Více než 95 % miminek dudlík NUK bez problémů přijme*. Dudlík NUK Space má také extra velké otvory pro ventilací, které se starají o maximální cirkulaci vzduchu a umožňují dětské jemné pokožce dýchat. Z tohoto důvodu by 99 % maminek doporučilo dudlík NUK Space pro miminka s citlivou pokožkou*.

   Model NUK je dostupný v různých designech. Roztomilý 3D zvířecí motivy v krabičce, která šetří místo a dá se použít také na cestování. Přibalte dudlík NUK Space do své kabelky nebo tašky na pleny a mějte ho po ruce pokaždé, kdy bude potřeba. Cestovní krabička je vhodná také pro sterilizaci v mikrovlnné troubě. Díky tomu vám bude dudlík NUK Space pomocníkem na dlouhou dobu.

   *Nezávislý průzkum trhu s 114 maminkami, Německo 2018.

   Doporučeno odborníky: Dudlíky NUK uklidňují ještě lépe než kdy předtím

   Zdravý vývoj miminek je pro nás velmi důležitý, proto chceme, aby každé miminko mělo dudlík, který je pro něj přirozený a vhodný pro správný vývoj čelisti. Díky dalšímu vývoji originálního tvaru NUK, který je vhodný pro čelist a je v souladu s posledními lékařskými objevy, uklidňuje dudlík NUK ještě lépe než kdy předtím. Kojené děti ho přijímají velmi dobře také díky jeho známému tvaru. Kojící maminky potvrdily, že NUK dudlíky neovlivňují kojení*.

   Dudlíky NUK navíc nezpůsobují špatný vývoj zoubků nebo čelistí. To zajišťuje úzká, zploštělá savička. Savička minimalizuje tlak na malé zoubky a čelist - což je o důvod navíc, proč jsou NUK dudlíky oceňovány a doporučovány porodními asistentkami, pediatry a ortodontisty.

   100 % ortodontistů potvrzuje, že dudlíky NUK nezpůsobují špatný vývoj čelistí ani zoubků.** 90 % maminek doporučuje dudlík NUK a 92 % kojících maminek potvrzuje, že dudlíky NUK Space Pacifier neovlivňují kojení*.

   *Nezávislý průzkum trhu s 307 maminkami; Německo 2017.
   **Nezávislý průzkum trhu s 50 porodními asistentkami, 50 pediatry a 50 ortodontisty; Německo 2017.

   Multifunkční balení

   Dudlík NUK Space má navíc svou vlastní praktickou krabičku. Ta se postará o hygienické čištění dudlíku v mikrovlnné troubě, cestování i skladování v čistotě a bezpečí.