Fisher-Price naučné plastové zebra

Kód: 1636
Neohodnoceno
989 Kč
Skladem u dodavatele ( dodání 3 až 7 dnů)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Zábavné chodítko od značky Fisher-Price podpoří první kroky vašeho dítěte a zabaví jeho zvídavé ručičky. Pevná a stabilní základna doplněná o 4 kolečka dodá dětem jistotu při chůzi, zatímco interaktivní prvky udělají mnoho radosti. Výrazná tlačítka po stisknutí svítí, spouštějí melodie či říkanky nebo přeříkávají abecedu a čísla. Dítě tak bude nejen trénovat chůzi, ale i zvědavě zkoušet a zkoumat, co svými prsty dokáže.

Podpora při prvních krůčcích

Ve chvíli kdy se vaše dítě začne pokoušet o první kroky, dodá mu chodítko potřebnou stabilitu. Pevné madlo, stabilní základna a 4 velká kolečka propůjčí dětem jistotu. Design zebry navíc přiláká pozornost každého batolete.
Podpora při prvních krůčcích
 
Interaktivní zábavné prvky

Interaktivní zábavné prvky

Chodítko poslouží dítěti i jako zábavná hračka, a to díky interaktivním tlačítkům na přední straně. Dítě může otáčet stránkou knihy nebo mačkat velká svítící tlačítka. Odměnou mu budou hravé melodie a jasná světýlka. Zebra taktéž přeříkává říkanky, abecedu a čísla. A to vše v češtině. 
 

Rozvoj motoriky

Díky dvojímu využití rozvíjí chodítko jak hrubou, tak i jemnou motoriku. Tlačítka přilákají zvídavé ručičky vaší ratolesti a stimulují tak jeho smysly. Dítě u něj může stát i sedět.
Rozvoj motoriky
 

Parametry produktu

Souhrn

Zařazení Interaktivní chodítkoZvukové chodítko
Výrobce Mattelopravit
Interaktivní anoopravit
Materiál plastováopravit
Určení pro kluky a holkyopravit
Značka Fisher-Priceopravit
Barva barevnáopravit
Zvuková anoopravit
Hmotnost 2.3 kgopravit
Věk od 0.5 měsícůopravit
Houpací ne

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrážedla, vozítka
Hmotnost: 2.3 kg