Funny Wheels Odrážedlo New Sport 2v1 Růžová

Kód: 1392
Neohodnoceno
849 Kč –6 %
Funny Wheels Odrážedlo New Sport 2v1 Růžová
849 Kč –6 % 799 Kč
Skladem u dodavatele ( dodání 3 až 7 dnů)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Toto odrážedlo bylo kompletně vyrobené v České republice a bylo navrženo tak, že poroste společně s vaším dítětem. Jednoduše vyměníte dvě zadní kola za jedno a upravíte výšku. Odrážedlo tak vydrží dítěti, až do doby, než mu pořídíte jeho první kolo. Velký důraz byl kladen na bezpečnost produktu a jeho stabilitu. Konstruováno bylo tak, aby se eliminovala možnost přetočení řídítek či zranění malých dětských rukou. Toto odstrkovadlo dítěti nabízí velké možnosti vyžití a zábavy.

Poroste společně s dítětem

Už nemusíte každý rok pořizovat nové! Tento produkt poroste společně s dítětem. V průběhu provozu lze odrážedlo zvednout až o 3 cm výš. Ve chvíli, kdy ho budete chtít začít trénovat rovnováhu, snadno vyměníte dvě zadní kola za jedno a upravíte výšku. Díky tomuto jednoduchému úkonu se dítě může začít připravovat na jízdu na kole.
Poroste společně s dítětem
 
Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnost na prvním místě

Český výrobce kladl při jeho konstrukci velký důraz na bezpečnost. Produkt byl vyroben z nezávadného plastu se zahlazenými spoji. Součástky jsou omyvatelné vlažnou mýdlovou vodou. Předností je perfektní stabilita (ve variantě se třemi koly). Díky omezenému rozsahu otáčení vidlice se řídítka nemohou přetočit. Dětské ruce jsou chráněny pomocí rozšířeného konce rukojeti řídítek.
 

Užijte si mnoho zábavy

Tento dopravní prostředek si vaše dítě rychle oblíbí a rozvine si na něm své motorické schopnosti, koordinaci, natrénuje pozornost a rovnováhu. Ať už při závodech s kamarády nebo na procházce s vámi, vždy ho bude radost z pohybu bavit.
Užijte si mnoho zábavy
 

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Teddiesopravit
Hmotnost 1.5 kgopravit
Nosnost ? 50 kgopravit
Barva růžováopravit
Věk od 1.5 letopravit
Typ motorkyopravit
Materiál plastová

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrážedla, vozítka
Hmotnost: 1 kg