Yupee Enduro velké tyrkysové

Kód: 1400
Neohodnoceno
449 Kč –16 %
Yupee Enduro velké tyrkysové
449 Kč –16 % 379 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Parametry Yupee Enduro velké tyrkysové

Popis produktu

Jízda na odrážedlech Enduro je nejen zábavná, ale také prospěšná pro správný vývoj dítěte. Kromě pohybových schopností si totiž dítě trénuje například i pozornost nebo rychlost reakcí. Zářivě barevná odrážedla se vyrábí ve dvou velikostech a hodí se pro všechny děti s věkem od jednoho roku.

Vhodné pro každé dítě

Odrážedla Enduro si oblíbí každé dítě. Vyrábí se ve dvou velikostech s výškou sedátka 25 nebo 30 centimetrů a v mnoha barevných kombinacích, ze kterých si určitě vyberete. Procházky budou mnohem zábavnější, když místo pomalého chození bude dítě moci závodit na stylové motorce. 
Vhodné pro každé dítě
 
Přispívá zdravému vývoji

Přispívá zdravému vývoji

Aniž by si dítě uvědomovalo, že se něco učí, dochází při jízdě na odrážedle k rozvoji celé řady schopností. Zlepšuje se koordinace celého těla, děti dovedou lépe balancovat a udržet rovnováhu. Kromě toho trénují pozornost a zlepšují pohybové a reakční schopnosti.
 

Už od jednoho roku

Aby byla jízda maximálně bezpečná, je třeba dodržovat pokyny výrobce. Na odrážedlech Enduro smí jezdit děti s věkem od jednoho roku, které už umí samostatně sedět. Jejich váha by neměla překračovat 30 kg. Děti nenechávejte nikdy jezdit bez dozoru.
Už od jednoho roku
 

Parametry produktu

Souhrn

Výrobce Teddiesopravit
Nosnost ? 30 kgopravit
Věk od 1 letopravit
Typ motorkyopravit
Barva tyrkysováopravit
Druh kol plastováopravit
Materiál plastová

Doplňkové parametry

Kategorie: Odrážedla, vozítka
Hmotnost: 1 kg