Pampers Active Baby 2 4 - 8 kg 112 ks

Kód: 1234
Neohodnoceno
Značka: Pampers
599 Kč –33 %
1b5d8e1cd35c0393917da3e55f8bb86a
599 Kč –33 % 399 Kč
Do 7 dnů
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Popis produktu

Vlastnosti

Chrání před protečením po celý den a noc, Plenky s jádrem quick dry, které okamžitě absorbuje tekutinu, 2x pevnější manžetky kolem nožiček pomáhají předcházet protečení, Přizpůsobivá boční křidélka se šetrně přizpůsobují pasu vašeho děťátka a plenka tak pohodlně drží, SKIN HEALTH ALLIANCE (ALIANCE PRO ZDRAVÍ POKOŽKY) Dermatologicky schváleno (zjistěte více na www.pampers.cz), Povrchová vrstva hebká jako bavlna (neobsahuje pravou bavlnu) a pleťové mléko chrání pokožku, Indikátor vlhkosti vás informuje, kdy je třeba plenku vyměnit, Obrázky rozlišují přední a zadní stranu plenky

Marketing produktu

Během spánku se vaše děťátko při spánku pohybuje až dvakrát více než vy. To může vést k protečení plenky. Plenky Pampers Active Baby-Dry chrání před protečením díky jedinečnému systému 3-way protection, který zajišťuje okamžitou absorpci po celý den a noc a pomáhá předcházet protečení kolem pasu a nožiček. 1) Jádro quick dry okamžitě absorbuje tekutinu, 2) 2x pevnější manžetky brání protečení kolem nožiček, 3) Přizpůsobivá boční křidélka se šetrně přizpůsobují pasu vašeho děťátka a plenka tak pohodlně drží, aby si vaše děťátko mohlo užívat ochranu před protečením po celý den a noc bez omezení pohybu.

Protože bezpečí vašeho děťátka je pro Pampers prioritou číslo 1. Plenky Pampers Active Baby-Dry jsou schválené dermatology organizace Skin Health Alliance. (Skin Health Alliance schválila plenky Pampers jako bezpečné v kontaktu s pokožkou děťátka. Více informací najdete na stránkách www.pampers.cz)

Složení

Petrolatum, Stearyl Alcohol, Paraffinum Liquidum, Aloe Barbadensis Leaf Extract

Parametry produktu

Souhrn

Zařazení Jednorázová plena
Výrobce Pampersopravit
Druh jednorázovéopravit
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Pampers
Hmotnost: 3.5 kg
Položka byla vyprodána…